אודות

משרד שהוא צעד אחד לפני כולם

טל פרי - משרד עורכי דין

עורך דין טל פרי עומד

משרד עורכי דין ונוטריון  – טל פרי 

משרד בוטיק המתמחה בתחומים הבאים: דיני משפחה וירושה, אלימות במשפחה נדל”ן וליווי משקיעים בחו”ל, תביעות כספיות ופתרון סכסוכים עסקיים, חוזים, דיני עבודה ותאגידים.

בנוסף, אנו מעניקים שירותי נוטריון, גישור, בוררות וייפוי כוח מתמשך על פי הסמכת משרד המשפטים.

לצד המחלקה האזרחית – מסחרית, הוקמה מחלקה פלילית העוסקת בתעבורה, הדין הפלילי על כל רבדיו ועבירות צווארון לבן. המחלקה הפלילית מנוהלת על ידי תובעת משטרתית בכירה לשעבר.

המשרד הראשי ממוקם במגדל H-Tower רסיטל (קומה 19), בדרך בגין 156 תל אביב. סניף דרום במגדל הרכבת, רח’ יצחק בן צבי 10 באר שבע. סניף צפון ברח’ הנשיא וייצמן 18 עפולה. שלושת הסניפים סמוכים לעורקי תחבורה ראשיים, תחבורה ציבורית ענפה וחניונים.

החזון שלנו:

תכליתנו להעניק שירות אישי המבוסס על שקיפות, הגינות, נחישות, יסודיות ואיכות. כפועל יוצא, הפררוגטיבה הניהולית המנחה את מייסדי המשרד בביצוע עבודתם, מושתתת על הקפדה מקצועית, מיפוי מדויק של צורכי הלקוח, גמישות מחשבתית ואסטרטגיה דיונית.

משרדנו חרט על דגלו להעניק לכל לקוח שקט נפשי, ביטחון אישי, וודאות ויציבות. לשם כך, אנו מקפידים על תו איכות במתן השירות ומלווים את הלקוח לאורך כל ההליך.

אנו מאמינים כי כל מקרה הוא עולם ומלואו העוסק בחיו של אדם. לגישתנו, הלקוח אינו עוד תיק ועל כן המטרה מכוננת במבחן התוצאה. מטעם זה, אנו דוגלים בערכים של שקיפות, הגינות, מקצועיות, אנושיות, אחריות, יסודיות, אסרטיביות ונחישות.

בעזרת שיטת עבודה ייחודית, אנו עוזרים ללקוחותינו להיחלץ ממשברים אישיים הפוקדים אותם במהלך חייהם. הניסיון והידע המקצועי אשר נרכשו במהלך השנים, לצד הזמינות, ההקשבה והאכפתיות, הופכים כל תיק לסיפור הצלחה.

תהליך העבודה במשרדנו מורכב משלושה שלבים ייעודיים:

ראשית, הלקוח משיב על שאלון אבחון מקצועי אשר יהווה אבן בוחן למצבו המשפטי ורמת הסיכון אליה הוא חשוף. לאחר מכן, נבצע אפיון מקיף ונבחן תרחישי פעולה אפשריים. לבסוף, נגבש תוכנית אב באמצעותה נשקוד על המתווה הדיוני המיטבי.

דלתנו פתוחה בפניכם !