03-635-9687

אודות

משרד עורכי דין ונוטריון – טל פרי ושות'

משרד בוטיק המתמחה בתחומים הבאים: דיני משפחה וירושה, אלימות במשפחה נדל”ן וליווי משקיעים בחו”ל, תביעות כספיות ופתרון סכסוכים עסקיים, חוזים, דיני עבודה ותאגידים.

בנוסף, אנו מעניקים שירותי נוטריון, גישור, בוררות וייפוי כוח מתמשך על פי הסמכת משרד המשפטים.

לצד המחלקה האזרחית – מסחרית, הוקמה מחלקה פלילית העוסקת בתעבורה, הדין הפלילי על כל רבדיו ועבירות צווארון לבן. המחלקה הפלילית מנוהלת על ידי תובעת משטרתית בכירה לשעבר.

המשרד הראשי ממוקם במגדל H-Tower רסיטל (קומה 19), בדרך בגין 156 תל אביב. סניף דרום במגדל הרכבת, רח’ יצחק בן צבי 10 באר שבע. שני הסניפים סמוכים לעורקי תחבורה ראשיים, תחבורה ציבורית ענפה וחניונים.

החזון שלנו:

תכליתנו להעניק שירות אישי המבוסס על שקיפות, הגינות, נחישות, יסודיות ואיכות. כפועל יוצא, הפררוגטיבה הניהולית המנחה את מייסדי המשרד בביצוע עבודתם, מושתתת על הקפדה מקצועית, מיפוי מדויק של צורכי הלקוח, גמישות מחשבתית ואסטרטגיה דיונית.

משרדנו חרט על דגלו להעניק לכל לקוח שקט נפשי, ביטחון אישי, וודאות ויציבות. לשם כך, אנו מקפידים על תו איכות במתן השירות ומלווים את הלקוח לאורך כל ההליך.

אנו מאמינים כי כל מקרה הוא עולם ומלואו העוסק בחיו של אדם. לגישתנו, הלקוח אינו עוד תיק ועל כן המטרה מכוננת במבחן התוצאה. מטעם זה, אנו דוגלים בערכים של שקיפות, הגינות, מקצועיות, אנושיות, אחריות, יסודיות, אסרטיביות ונחישות.

בעזרת שיטת עבודה ייחודית, אנו עוזרים ללקוחותינו להיחלץ ממשברים אישיים הפוקדים אותם במהלך חייהם. הניסיון והידע המקצועי אשר נרכשו במהלך השנים, לצד הזמינות, ההקשבה והאכפתיות, הופכים כל תיק לסיפור הצלחה.

תהליך העבודה במשרדנו מורכב משלושה שלבים ייעודיים:

ראשית, הלקוח משיב על שאלון אבחון מקצועי אשר יהווה אבן בוחן למצבו המשפטי ורמת הסיכון אליה הוא חשוף. לאחר מכן, נבצע אפיון מקיף ונבחן תרחישי פעולה אפשריים. לבסוף, נגבש תוכנית אב באמצעותה נשקוד על המתווה הדיוני המיטבי.

דלתנו פתוחה בפניכם!

עורך דין טל פרי ושות' - עורך דיני לענייני משפחה
star
מעל עשור ניסיון
בדיני משפחה
star
מעל 90 אחוז ניצחונות
star
רגישות לצד מומחיות
star
התמחות בתיקי גירושין
וצוואות מורכבים
star
יחס חם ואישי לכל לקוח
star
הקפדה על דיסקרטיות מוחלטת
לשיחת ייעוץ ללא התחייבות
צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ ובניית תוכנית פעולה נכונה עבורך
עורך דיני לענייני משפחה
במסגרת עבודתו, עו”ד טל פרי מטפל בתיקי משפחה מורכבים ורגישים, לרבות: גירושין, משמורת, חלוקת רכוש, מזונות, אפוטרופסות, התנגדות לצוואות, סכסוכי ירושה, פירוק שיתוף, אלימות במשפחה, הסכמי ממון, ידועים בציבור, זוגות חד מיניים, פונדקאות והסדרת מעמד לזוגות מעורבים. כמו כן, עו”ד פרי מייצג קבלנים, יזמי נדל”ן ודיירים בתחום התמ”א ופינוי בינוי, ליווי בעסקאות מקרקעין במכר יד 2, ניהול מו”מ, עריכת הסכמים, ייעוץ משפטי לחברות קבלניות בפרויקטים גדולים, קבוצות רכישה, מכרזים, קרקעות חקלאיות, התחדשות עירונית, היטל השבחה, מיסוי, הפקעות, תכנון ובנייה, שינוי ייעוד קרקע ועסקאות קומבינציה. בנוסף, עו”ד טל פרי מעניק ייעוץ משפטי שוטף לתאגידים, לרבות הקמת חברות ובוררות בסכסוכים עסקיים.
דילוג לתוכן