03-635-9687

איש מקצוע המספק שירותים משפטיים חיוניים

עורך דין לענייני משפחה וירושה הוא איש מקצוע שמספק מגוון רחב של שירותים משפטיים חיוניים. מומלץ להתייעץ איתו בכל סוגיה הנוגעת לצוואות וירושות, ובפרט כשיש רגישויות משפחתיות. במשרד עורכי דין ונוטריון טל פרי ושות' מטפלים בנושאים השונים במקצועיות וגם ברגישות רבה.

מתי פונים אל עורך דין לענייני משפחה וירושה?

* רצון להסתלק מירושה – ניתן לוותר על כל החלק בעיזבון המגיע לכם או על חלק ממנו. כמו כן ניתן לבחור בין הסתלקות כללית, כלומר מצב שבו אתם מוותרים על החלק שלכם בעיזבון והוא מתחלק שווה בשווה בין שאר היורשים, לבין הסתלקות ספציפית לטובת יורש מסוים (במקרה כזה ניתן לוותר לטובת בן/בת זוג של המוריש, ילד/ה או אח/ות). בכל מקרה נדרשת חתימה על תצהיר בפני עורך דין.

* רצון בהסכם בין יורשים – יורשים רשאים להסכים ביניהם על חלוקת העיזבון בכל דרך שיראו לנכון. התנאי היחיד הוא הסכמת כלל היורשים. מטרה אפשרית אחת של הסכמים מסוג זה היא למנוע סכסוכים במשפחה, מטרה אחרת היא מניעת חבות מס לא הכרחית, ולפעמים ההסכם נועד לתקן עיוותים בצוואה או בחלוקה האוטומטית לפי דיני הירושה.

* צו ירושה שפוגע באינטרסים שלכם – במקרה כזה הפעולה המשפטית הדרושה היא הגשת התנגדות למתן צו הירושה. אם הצו כבר הוצא, תוגש בקשה לביטולו או לתיקונו, בהתאם לנסיבות. באופן דומה ניתן להגיש התנגדות לצו קיום צוואה, וכן לביטולו או תיקונו של צו כזה שכבר ניתן. בכל מקרה הדגש הוא פעולה מידית לפני שייגרמו נזקים בלתי הפיכים עקב הצו.

כשיש ספק, אין ספק

הכלל החשוב ביותר ביחס לשירותיו של עורך דין לענייני משפחה וירושה הוא 'כשיש ספק, אין ספק'. אם מכל סיבה שהיא מתעורר אצלכם ספק ביחס לצוואה או ירושה, כדאי ליצור קשר עם איש מקצוע מנוסה ולקבל חוות דעת על סמך ידע רלוונטי וכמובן ניסיון. במשרד עורכי דין  ונוטריון טל פרי ושות' מטפלים בכל הנושאים הקשורים לצוואות ולירושות מזה למעלה מ-10 שנים, ובהתאם יכולים להבטיח וגם לקיים שירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

איש מקצוע המספק שירותים משפטיים חיוניים

השאירו פרטים:

מעל עשור של ניסיון בדיני משפחה
מעל 90 אחוז נצחונות בתיקים
רגישות לצד מומחיות
התמחות בתיקי גירושין וצוואות מורכבים
יחס חם ואישי לכל לקוח
הקפדה על דיסקרטיות מוחלטת

עוד בנושא

עורך דין מזונות
עורך דין מזונות

משרד עורכי דין מוביל לענייני גירושין ומזונות ילדים עם פתרונות יצירתיים שטובת הילד היא במעלה ראשונה. עורך דין דיני מזונות בתהליך של גירושין, דנים בסוגיות

קרא עוד »
עורך דין צוואות
עורך דין צוואות

משרד עורכי דין טל פרי מביא עימו ידע ובקיאות בניסוח צוואות, ניהול צווי ירושה, התנגדות לצוואות, וקיום צוואה. כמעט כולם מכירים את המונח צוואה, אך

קרא עוד »
דילוג לתוכן