03-635-9687

עורך דין לגירושים

החלטת להתגרש? קיבלת תביעת גירושין?

מעל 10 שנות ניסיון וייצוג מאות תיקי גירושין. לקוחות המשרד זוכים ב מעל ל-95% בתיקי גירושין מורכבים.

גירושין ברגישות, בנחישות ובתבונה, תוך הגנה על ילדיך ובטחונך הכלכלי.

  • עורך הדין טל פרי בעל נסיון רב במשך שנים רבות בתחום הגירושין.
  • מתמחה במזונות אשה, מזונות ילדים ומדור.
  • הישגים מוכחים במקצועיות רבה.
  • זוכה חותם האמינות ע"י Dun & Bradstreet.
  • ליווי אישי וייעוץ לאורך כל התהליך.

השאירי פרטים לשיחת ייעוץ ללא התחייבות.

גירושין הוא תהליך קשה עם הרבה מאד מעורבות רגשית, לא תמיד התוצאה המושגת מגיעה בקלות, ואם כן היא עלולה לעבור הרבה מאד מהמורות רגשיות בדרך. על כן חשוב שבמקרה בו החלטתם להתגרש יעמוד לצדכם עורך דין מומלץ לגירושין שיכול לסייע לכם משפטית ככל הניתן. עם זאת ישנם כל כך הרבה עורכי דין העוסקים בגירושין. כך שלבחירת עורך דין מומלץ לגירושין, יכולה להיות הכרעה מכרעת.  כדי לדעת איך לבחור את עורך הדין לגירושין הנכון עבורכם. במאמר זה נדון בכמה גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת עורך דין מומלץ לגירושין. משרדו של הנוטריון ועורך הדין טל פרי הינו משרד עורכי דין מוביל, שישמח לסייע לכם ולייעץ לכם משפטית בעניינכם.

בכדי לבחור עורך דין מומלץ לגירושין שיוכל להעניק לכם סיוע משפטי הולם ועזרה משפטית מקיפה. אתם צרכים לבחון מספר נקודות חשובות שיוכלו לעזור לכם להחליט האם אתם נמצאים עם עורך הדין הנכון עבורכם. הינה כמה מאותם פרמטרים חשובים לבחירת עורך דין מומלץ לגירושין:

  • דבר ראשון ניסיון. אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בבחירת עורך דין גירושין הוא רמת הניסיון שלו. אתם רוצה לבחור עורך דין שטיפל בתיקי גירושין רבים ובעל ניסיון רב של הצלחה. עורך דין מנוסה יוכל לספק לכם תובנה והכוונה יקרת ערך לאורך תהליך הגירושין, ויהיה מצויד היטב להתמודד עם כל אתגרים שעלולים לצוץ
  • הדבר השני הוא התקשורת הקיימת בינכם לבין עורך הדין שלכם. כלומר כישורי התקשורת שלכם. אתם רוצים לבחור עורך דין שיעדכן אתכם לאורך כל התהליך, ויהיה קשוב לשאלות ולחששות שלכם. עורך דין גירושין טוב יוכל להסביר מושגים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה, ויוכל לספק לכם ציפיות ריאליות למקרה שלכם
  • האם התרשמתם שלעורך הדין שלכם לגירושין יש אסטרטגיה לפעולה? תיקי גירושין יכולים להיות מורכבים, וחשוב לבחור בעורך דין שיש לו אסטרטגיה ברורה כיצד לגשת לתיק שלך. עורך דין מומלץ לגירושין טוב יוכל לזהות את החוזקות והחולשות של התיק שלכם, ויוכל לפתח אסטרטגיה שתמקסם את הסיכוי שלכם להשיג את התוצאה הרצויה. הוא גם יוכל להתאים את האסטרטגיה לפי הצורך בהתבסס בכל התפתחות חדשה בתיק שלכם

סיכום דבר

בכדי לבחור עורך דין מומלץ לגירושין ישנן כאמור מספר נקודות חשובת אשר אותם צריך לבדוק עוד טרם תשכרו את שרותיו של עורך הדין משום שתיקי גירושין עלולים להיות לא פעם מורכבים, על כן חשוב לבחור בעורך דין שיש לו אסטרטגיה ברורה כיצד לגשת לתיק שלך. עורך דין מומלץ  לגירושין יוכל לזהות את החוזקות והחולשות הקיימים בתיק שלכם, ויוכל לפתח אסטרטגיה שתמקסם את הסיכוי שלכם להשיג את התוצאה הרצויה. עורך דין לגירושין יכול להתאים את האסטרטגיה לפי הצורך בהתבסס על כל התפתחויות החדשות במקרה שלכם. נוטריון ועורך הדין פרי ישמח לסייע לכם בכל עסקת נדל"ן קיימת בארץ ובחו"ל. כנסו לאתר משרד עורך הדין ונוטריון טל פרי  וקבעו עמו פגישת ייעוץ כבר עכשיו.

הליך גירושים הוא לא הליך קל. מדובר על הליך שיכול מאוד לטלטל את בני הזוג ואם יש ילדים הרי שהוא יכול להשפיע באופן מהותי גם עליהם. הדבר הטוב ביותר הוא כמובן להגיע להסכם גירושין שבו בני הזוג מסכימים לגבי כל הסוגיות הנוגעות להליך הגירושין. ניתן להגיע להסכם שכזה באמצעות ליווי וסיוע של עורך דין גירושים מומלץ ומקצועי. יחד עם זאת, ישנם מצבים שבהם בני הזוג כלל לא יכולים להסכים ביניהם לגבי הסוגיות הנוגעות לגירושים. במקרה הזה, כדאי מאוד שכל אחד מהם ייעזר בשירותיו של עורך דין גירושים מקצועי ומנוסה אשר יסייע לו בייצוג בבית המשפט במקרה הצורך. המטרה היא שכל צד ישיג את המבוקש לו וכן להגן על הזכויות שלו בהליך הגירושים. חשוב שעורך הדין יהיה בקיא בכל הדיונים והסוגיות הנוגעים להליך זה וכן בכל הפסיקות הרלוונטיות וזאת בכדי שהוא יעניק ייצוג איכותי לכל צד שהוא מייצג.

כיצד תבחרו עורך דין גירושים?

כיום ניתן למצוא לא מעט עורכי דין העוסקים בתחום הגירושין ועל כן, אין ספק שאם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין גירושין, עליכם לבחור אותו בקפידה. חשוב מאוד שתבחרו עורך דין בקיא ביותר בתחום, מנוסה מאוד בייצוג של צדדים שונים בסוגיות הנוגעות להליך גירושין, מיומן וכמובן שיהיה אדיב ושירותי. על עורך הדין לגלות אמפטיה וסבלנות ללקוח שלו שכן, הליך גירושין הוא הליך רגיש ביותר עבור כל אדם שעובר אותו. כדאי מאוד לקבל המלצות מלקוחות מרוצים שבחרו בשירותיו של עורך הדין ויכולים להעיד על המקצועיות שלו, הוותק שלו ואיכות השירות שלו.

עורך דין גירושין מומלץ

גירושין יכולים להוות תחילתו של פרק חדש ומוצלח בחיים, אבל גם עלולים לגרום לנזק ממשי בתחומים רבים. אחד המפתחות לעלייה על המסלול הנכון הוא התפקוד של עורך הדין שיעזור לכם להשלים את הגירושין בתנאים הרצויים מבחינתכם. כשמחפשים עורך דין גירושין מומלץ לבחון מספר איכויות משמעותיות שיפורטו מיד, ועוד כדאי לדעת שבמשרד עורכי דין ונוטריון פרי ושות' מושטת עזרה לכל מי שניצב או ניצבת בפני הליך גירושין.

האיכויות החיוניות ביותר עבור עורך דין גירושין מומלץ

* קשב – לכל הליך גירושין מאפיינים ספציפיים וכדי להגיע לתוצאות הרצויות נדרשת התאמה מלאה לאותם מאפיינים. לכן, עורך דין בתחום הגירושין חייב קודם כל להיות קשוב מאוד לאנשים שפונים אליו, על-מנת שיוכל להבין ממה הם חוששים, מה קריטי מבחינתם, מהו גבול הגמישות שלהם וכו'.

* יוזמה – הליך גירושין שמתארך יתר על המידה ונמשך זמן רב מונע מהאדם להתחיל לבנות מחדש את חייו. בנוסף, התמהמהות עלולה להעניק יתרון לצד השני. לכן, עוד איכות חיונית עבור עורכי דין בתחום הגירושין היא יוזמה.

* רגישות – הליכי גירושין עלולים לגרום לטלטלה רגשית של ממש, ולכן רצוי שעורך הדין יתנהל ברגישות. במקביל עורך הדין הוא גם עוגן בתקופה של חוסר יציבות ואי ודאות.

* ניסיון – עורכי דין מנוסים יודעים לזהות מראש כל בעיה שעלולה להתפתח, וכך למנוע את היווצרותה. בנוסף עורך דין בעל ותק יגבש תמיד את האסטרטגיה הנכונה ביותר בהתאם למאפייני הגירושין.

ייעוץ סבלני וליווי צמוד עד להשלמת ההליך

עורך דין גירושין מומלץ הוא מי שעונה על כל הקריטריונים הנ"ל, ובנוסף הוא בעל בקיאות מקצועית. גירושין הוא אחד מתחומי המומחיות העיקריים של משרד עורכי דין ונוטריון פרי ושות' אשר פועל גם בתל אביב וגם בבאר שבע. השירות כולל ייעוץ קשוב וסבלני לכל אחד ואחת, וכן נקיטת כל הפעולות הדרושות לטובת מימוש כל רצונותיו של האדם. בפרט מושם דגש רב על אופן חלוקת הנכסים, על קביעת דמי המזונות ועל זמני השהות, תוך התייחסות מעמיקה ויסודית לכל ההיבטים הרלוונטיים.

עורך דין לגירושים

לא קל להתגרש. גם בעידן הנוכחי, שבו יש מסביבך זוגות רבים שנפרדו ולא מעט אנשים שהצליחו לפתוח פרק חדש ונעים בחיים שלהם, פרידה מייצרת חוסר יציבות ואי ודאות. על-מנת לצלוח את השינוי באופן מיטבי, מומלץ להיעזר בעורך דין מנוסה. התרומה של עורך דין לגירושים ללא נזקים אלא להפך, בתנאים הטובים ביותר מבחינתכם, עצומה. עוד המלצה היא להקדים את הפנייה לאיש המקצוע כדי שיתחיל לפעול מיד. במשרד עורכי דין ונוטריון פרי ושות' ממתין לך צוות עתיר ניסיון ולא פחות חשוב, מחויב לחלוטין לעשות הכל למענך.

איך תורם עורך דין לגירושים בתנאים מיטביים?

* שקט נפשי – בין אם הפרידה היא יוזמה שלך ובין אם מצאת את עצמך בתהליך שסופו סיום הזוגיות, מדובר בתקופה מטלטלת. הרגשות, במקרים רבים, סוערים, ועורך דין מומחה מהווה סוג של עוגן – קודם כל בהיבט המשפטי אבל גם מהבחינה הרגשית.

* מניעת טעויות – לאף אדם אין מספיק ידע רלוונטי בכל הקשור להליך גירושין, ולכן כל אחד עלול לבצע טעויות. גם ההצפה הרגשית עלולה לגרום לך לשגות. כשיש עורך דין מנוסה בתמונה, השירות כולל ייעוץ מקיף בכל סוגיה ולכן הסיכוי לשגיאה פוחת ובעצם מתאפס.

* אסטרטגיה אופטימלית – עורך דין מומחה לגירושין אמון על גיבוש האסטרטגיה הנכונה ביותר עבורך. בין אם דרך גישור ותקשורת עניינית ובין אם באמצעות הגשת תביעה, איש המקצוע יוכל להגן על האינטרסים החשובים לך. במקביל הוא גם יאיר עבורך פינות שאולי פספסת, כך שאפשר יהיה לדעת על מה כדאי להילחם ואיפה אפשר להתגמש (כך שהליך הגירושין לא יתארך יתר על המידה).

לצאת לדרך חדשה באמת

את התרומה של עורך דין לגירושים מיטביים אפשר לסכם בכך שבזכותו ניתן לצאת לדרך חדשה באמת. כשכל תנאי הפרידה מסוכמים בהתאם לאינטרסים שלך, הפרק הקודם נחתם בתחושה טובה (עם כל הקושי), וכל המשאבים פנויים לכתיבת הפרק הבא. במשרד עורכי דין ונוטריון  פרי ושות' מודעים לגודל האחריות המוטל על מי שמסייע למתגרשים, ומתנהלים בהתאם. גם הניסיון רחב ההיקף בכל הסוגיות הקשורות לגירושין תורם לאיכות השירות, ולהשגת התוצאות הרצויות.

הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא מסמך שמשפיע באופן משמעותי מאוד על החיים. בהתאם רצוי להקפיד את עריכתו בידיים מקצועיות ומנוסות. עוד כדאי לדעת שהסכמי גירושין הופכים לתקפים רק לאחר קבלת אישור של בית משפט לענייני משפחה או בית דין דתי, ובאופן טבעי עורך דין אחראי יתייחס גם לכך בעת ניסוח סעיפי ההסכם. למשרד עורכי דין ונוטריון פרי ושות' ניסיון רב בהובלת הסכמי גירושין שמספקים מענה מלא ומדויק לכל צורך או רצון שלך.

העקרונות המרכזיים בגיבוש הסכם גירושין

* עיקרון טובת הילד – ב-1989 אימץ האו"ם אמנה המפרטת את זכויות הילדים, ומיד לאחר מכן היא נכנסה לתוקף גם בישראל. גם בהסכמי גירושין העיקרון הזה חייב לבוא לידי ביטוי, כשבמידת הצורך בית המשפט יחליט מהי למעשה טובת הילד או הילדים. בין השאר עשוי עיקרון זה להשפיע על זמני השהות, ואלה משפיעים על חישוב גובה המזונות.

* עיקרון איזון המשאבים – חוק יחסי ממון בין בני זוג, שנכנס לתוקף כבר ב-1974, קובע כי הרכוש המשותף יחולק במקרה של גירושין באופן שוויוני לחלוטין, כלומר 50%-50%. יחד עם זאת יש באופן טבעי גם מקרים שבהם אינטרסים מסוימים יובילו להסכמי גירושין שקובעים חלוקה שונה. כמו כן ייתכנו חילוקי דעות לגבי ההגדרה של "רכוש משותף" ולכן כדאי להתייעץ עם עורך דין מנוסה.

* עיקרון הבהירות – הסכמי גירושין הם הסכמים שאמורים להסדיר לא רק את הפרידה אלא גם את החיים בהמשך הדרך. בהתאם חשוב מאוד לנסח הסכם צופה פני עתיד, ובנוסף להקפיד על ניסוחים בהירים שלא ישאירו מקום לאי הבנות או פרשנויות סותרות.

הסכם שמותאם באופן מושלם לצרכים הספציפיים שלך

עיקרון מרכזי נוסף בגיבוש הסכם גירושין הוא מן הסתם התאמה מושלמת לצרכים הספציפיים שלך: לרצונות המהותיים, לאינטרסים החשובים ולצרכים בהווה וגם בעתיד. במשרד עורכי דין ונוטריון פרי ושות' אמונים על שירות קשוב ומועיל שמוביל להסכם הגירושין הטוב ביותר עבורך. השירות ניתן במשרד הראשי שבתל אביב וגם בסניף הדרומי בבאר שבע, בזמינות גבוהה ומתוך מחויבות מלאה לכל מי שפונה למשרד לעזרה.

עורך דין לגירושים

השאירו פרטים:

מעל עשור של ניסיון בדיני משפחה
מעל 90 אחוז נצחונות בתיקים
רגישות לצד מומחיות
התמחות בתיקי גירושין וצוואות מורכבים
יחס חם ואישי לכל לקוח
הקפדה על דיסקרטיות מוחלטת

עוד בנושא

עורך דין מזונות
עורך דין מזונות

משרד עורכי דין מוביל לענייני גירושין ומזונות ילדים עם פתרונות יצירתיים שטובת הילד היא במעלה ראשונה. עורך דין דיני מזונות בתהליך של גירושין, דנים בסוגיות

קרא עוד »
עורך דין צוואות
עורך דין צוואות

משרד עורכי דין טל פרי מביא עימו ידע ובקיאות בניסוח צוואות, ניהול צווי ירושה, התנגדות לצוואות, וקיום צוואה. כמעט כולם מכירים את המונח צוואה, אך

קרא עוד »
דילוג לתוכן