03-635-9687

הסכם ממון

לעו"ד טל פרי ידע רב וניסיון משמעותי בניסוח הסכמי ממון שיישקף את עמדת שני הצדדים ויאפשר יציאה לדרך חדשה.

עורכי דין הסכם ממון

הסכם ממון הוא הסכם שחייב לעמוד בכמה קריטריונים בכדי שיהיה לו תקף מבחינת בית המשפט. עורכי דין הסכם ממון הם אלה שחייבים להכיר היטב את כל הנושאים אשר קשורים להסכם ממון וזאת בכדי שהם יערכו עבור הלקוח שלהם את ההסכם המדובר בצורה הטובה ביותר שיגן על הזכויות של שני הצדדים ויקבל תוקף חוקי מצד בית המשפט. המטרה של הסכם ממון היא בין היתר להסדיר את כל העניינים הכלכליים בין הזוג וזאת בכדי שאם בעתיד הם יחליטו להתרגש, לא יהיו להן מחלוקות אשר נוגעות לרכוש כי הכל יהיה מוסדר בהסכם המדובר.

מה כולל הסכם ממון?

כאמור, המטרה של הסכם ממון היא להסדיר את כל מה שנוגע לרכוש המשותף של בני הזוג ומה יקרה עם הרכוש המדובר במידה והם יחליטו להיפרד או להתגרש. לא פעם ההסכם יעסוק הן ברכוש אשר כל אחד מבני הזוג הביא עימו והיה שייך לו עוד טרם הוא נכנס לזוגיות והן לרכוש המשותף שיצטבר במהלך החיים המשותפים. הצדדים יקבעו מה יקרה עם כל אחד מסוגי הרכוש, כיצד הוא יחולק במידה והם יגיעו למצב שבו יש צורך לחלק אותו ועוד. הסכם ממון הוא הסכם חשוב ביותר אשר על אף שקשה מאוד לזוגות בראשית דרכם לחשוב על לערוך אותו שכן, מדובר על הסכם הרלוונטי למצבי קיצון של גירושין, בהחלט כדאי לערוך אותו. כמובן שחשוב מאוד לבחור עורכי דין הסכם ממון מקצועיים ומנוסים בכדי לערוך את ההסכם המדובר וזאת בכדי שלא תהיה אפשרות לערער עליו באופן כלשהו בבוא העת וכן בכדי שהוא יהיה חוקי ורלוונטי אין להתפשר על בחירת עורך הדין.

הדברים שחשוב לבדוק כאשר בוחרים עורכי דין להסכם ממון

אם אתם תוהים כיצד בוחרים עורכי דין הסכם ממון בכדי שיסייעו לכם לערוך את ההסכם המדובר, הנה כמה פרמטרים שיכולים לסייע לכם: ראשית כל, בדקו האם עורך הדין עוסק לא מעט שנים בתחום. שנית, בדקו האם עורך הדין הוא בעל המלצות רבות מלקוחות מרוצים אשר הוא ערך להם הסכם ממון והם היו מרוצים ביותר משירותיו. מעבר לכך, יש לוודא כי הוא אדיב, בעל גישה טובה לשני הצדדים ויודע כיצד לעסוק בנושא המדובר בצורה המיטבית.

הדברים שחשוב לבדוק כאשר בוחרים עורכי דין להסכם ממון

עו"ד הסכם ממון

בחירת עו"ד דין לעריכת הסכם ממון הינה דבר חשוב ביותר. עורך דין אשר עורך הסכם ממון חייב להיות בקיא מאוד בכל התחום של דיני משפחה וכמובן שחשוב ביותר שהוא יהיה בקיא בכל מה שנוגע לפסיקות האחרונות הנוגעות להסכמי ממון. אין ספק שעריכת הסכם ממון איננה מהווה דבר פשוט ועל כן, חשוב ביותר שכל זוג שמעוניין לערוך הסכם שכזה, יבחר עו"ד הסכם ממון שמכיר היטב את הרגישות שבמצב ולא פעם את הקושי הכרוך בו וידע כיצד לתווך בין הרצונות של בני הזוג,. בין הגנה על הזכויות של כל אחד מהם בהסכם ועוד.

מהו בדיוק הסכם ממון?

הסכם ממון הוא מסמך משפטי אשר זוג בוחר לערוך לפני הנישואין, אחריהם וגם אם בני הזוג לא מתכוונים להינשא אלא לחיות בתור ידועים בציבור. מדובר על הסכם חשוב שמטרתו היא להסדיר את כל הסוגיות הכלכליות בין בני הזוג במידה והם יחליטו להתגרש או להיפרד. אין ספק כי לא מדובר על סיטואציה קלה לזוג שרק מחליט להתחתן או שרק התחתן ונמצא בשיא הקשר שלו לערוך הסכם ממון שכן, הם נדרשים לחשוב על השלב שבו הם נפרדים ומה יקרה בו מבחינת חלוקת הרכוש, אך יחד עם זאת, חשוב להבין כי מדובר על הסכם חשוב ביותר אשר למעשה מסייע לבני הזוג שלא להגיע למצב של מריבות ומחלוקות הנוגעות לרכוש במידה והם מגיעים למצב של פרידה. ההסכם נערך מתוך הבנה הדדית של שניהם וכן מתוך הגנה על הזכויות הכלכליות של כל אחד מהם. הוא כולל התייחסות לרכוש שכל אחד מבני הזוג הביא עימו טרם הם התחתנו ולרכוש המשותף שהצטבר במהלך הזמן.

כיצד לבחור עו"ד הסכם ממון?

אם אתם תוהים כיצד בוחרים עו"ד הסכם ממון, ראשית כל חשוב שתזכרו שאין להקל ראש בבחירתו. יש לבחור עורך דין מקצועי ומנוסה אשר עוסק בתחום לא מעט שנים ויודע כיצד להתייחס לנושא הרגיש העומד על הפרק. עורך הדין צריך לסייע לזוג להגיע למצב שבו הם מסכימים על כל סעיף בהסכם ביניהם ומרוצים ממנו. יש לוודא כי עורך הדין מומלץ וכי זוגות רבים שהוא ערך להם הסכם ממון ממליצים עליו.

עריכת הסכמי ממון

עריכת הסכמי ממון

עריכת הסכמי ממון. השאלות הצצות לעניין נושא זה הם- מהו הסכם ממון? ומה מכיל בתוכו הסכם ממון? ובכן הסכם ממון הינו הסכם משפטי הנערך באמצעותו של עורך דין לענייני משפחה. כאשר זוג מבקש להינשא, רגע לפני שהם מוכרזים כבעל ואישה, מסכמים ביניהם בני הזוג העתידיים את הסכם הממון שמטרתו למזער קונפליקטים משפטיים בהמשך הדרך במקרה ובני הזוג ירצו לפרק את החבילה של חיי הנישואין שלהם. אז מה כתוב באותו הסכם ממון? ההסכם למעשה מחלוק לשני חלקים עיקריים כאשר החלק הראשון מתייחס לרכוש שקיים אצל בני הזוג והחלק השני על הנכסים שיצברו בני הזוג בהמשך חייהם יחד. משרדו של עורך הדין ונוטריון טל פרי הינו משרד עורכי דין מוביל בתחום דיני משפחה וענפי משפט נוספים המתנהלים בהצלחה רבה במהלך השנים.

עריכת הסכמי ממון- כיצד לערוך נכון?

כאשר שני אנשים מחליטים להיכנס למערכת יחסים זוגית, זו לא רק מחויבות רגשית, אלא גם כלכלית. לכן, עריכת הסכמי ממון לפני הנישואין  הינה חיונית כדי להבטיח ששני הצדדים נמצאים במקום בטוח והאינטרסים הפיננסיים שלהם מוגנים. הסכם ממון, הינו מסמך משפטי המתאר את הזכויות והחובות הכספיות של שני הצדדים במקרה של גירושין. מסמך זה יכול לכסות מגוון רחב של נושאים, כגון חלוקת רכוש, מזונות בני זוג והתחייבויות חוב. כדי לערוך הסכמי ממון לפני נישואין, הנה כמה צעדים חשובים שיש לבצע:

  • מומלץ מאוד להתייעץ עם עורך דין בעל ניסיון בדיני משפחה כדי לסייע בניסוח קדם נישואין. הם יכולים להדריך אתכם בתהליך ולוודא שההסכם מחייב מבחינה משפטית וניתן לאכיפה
  • גילוי מלא של נכסים והתחייבויות. שני הצדדים צריכים לחשוף באופן מלא את כל הנכסים וההתחייבויות שלהם, כולל הכנסה, רכוש, חשבונות בנק, השקעות וחובות. זה יעזור להבטיח הסכם שוויוני עבור שני הצדדים
  • דונו ביעדים ובסדרי העדיפויות הפיננסיים שלכם. לפני עריכת הסכם ממון, חיוני לקיים שיחה פתוחה וכנה עם בן/בת הזוג לגבי המטרות והעדיפויות הפיננסיות שלך. זה יעזור להבטיח שעריכת הסכמי ממון משקפים את הערכים והאמונות שלכם ואתם מרגישים בנוח עם התנאים
  • הסכמי ממון צרכים להיות ברורים וספציפים לגבי הזכויות והחובות הכספיות של כל צד, לרבות חלוקת הרכוש והחובות, מזונות בני זוג וכל הסדר פיננסי אחר. ולהיות כתוב בשפה פשוטה, כך שקל להבין אותו

סיכום דבר

חשוב לבחון ולעדכן את עריכת הסכמי ממון באופן שוטף, במיוחד כאשר חלים שינויים משמעותיים במצב הכלכלי או במצב המשפחתי, כמו לידת ילד, שינוי בהכנסה ועוד. עריכת הסכמי ממון לפני הנישואין הוא צעד חיוני להגנה על האינטרסים הפיננסיים שלכם ולהבטיח ששני הצדדים נמצאים באותו מעמד. על ידי ביצוע שלבים אלו, תוכל ליצור הסכם ממון הוגן ושוויוני המשקף את המטרות והעדיפויות הפיננסיות שלך ומספק שקט נפשי לשני הצדדים. מוזמנים להיכנס לאתר משרדו של עורך הדין ונוטריון פרי ולקבוע עמו פגישת ייעוץ

הסכם ממון עורך דין

הסכם ממון עורך דין

הסכם ממון הוא הסכם אשר מסדיר את הרכוש בין בני זוג שעתידים להתחתן או שכבר נישאו או בין זוגות ידועים בציבור. למעשה הסכם זה יכיל בו הסכמות בין בני הזוג בכל הנוגע לחלוקת הרכוש ביניהם במקרה שהם יגיעו למצב של פרידה או גירושים. אין ספק שלא כדאי לערוך הסכם ממון באופן עצמאי ובכדי שהוא יהיה תקף יש לבחור לצורך עריכת הסכם ממון עורך דין מקצועי ומנוסה אשר בקיא בכל הפסיקות והחוקים הרלוונטיים ביותר הנוגעים להסכם המדובר ויודע כיצד להתנהל בצורה הטובה ביותר בכדי לערוך את ההסכם המדויק לזוג.

מה חשוב לדעת על הסכם ממון?

ללא הסכם ממון, הרי שרכוש בין בני זוג יחולק בפרידה ביניהם בהתאם לחוק יחסי ממון. הסכם ממון מהווה למעשה כלי חשוב ביותר שבאמצעותו בני הזוג יכולים להסדיר את חלוקת הרכוש שלהם בצורה שבה הם רוצים. כלומר, אם זוג לא עורך הסכם ממון ומתגרש, הרכוש שלהם יתחלק לא בהתאם למה שכל אחד מהם הביא עימו או צבר במהלך החיים המשותפים, אלא בהתאם לחוק. זוגות שמבינים את זה ולא מעוניינים שהרכוש יחולק באופן הזה בוחרים לעריכת הסכם ממון עורך דין מקצועי ומנוסה אשר יסייע לכך. ההסכם לרוב יכיל הן את הרכוש שכל אחד מבני הזוג צבר עוד שהיה רווק והביא עימו והן לרכוש שמצטבר במהלך החיים המשותפים. כמובן שמדובר על הסכם שלא תמיד קל לערוך שכן מדובר על סיטואציה לא קלה כלל. בני הזוג בוודאי לא רוצים לחשוב על פרידה, אך מדובר על הסכם חשוב ועורך הדין הנבחר צריך לנהוג ברגישות.

הסכם ממון טרם הנישואין ניתן לאשר מול עו"ד נוטריון  ו/או לחילופין לאשר אותם בבית משפט לענייני משפחה ו/או בית הדין .

הסכם ממון שנכרת לאחר מועד הנישואין , חובה לאשרו בבית משפט ו/או בבית הדין .

עו"ד פרי הינו עו"ד נוטריון המאשר הסכמי משפחה מכל התחומים .

כיצד בוחרים הסכם ממון עורך דין?

אם אתם מחפשים לצורך עריכת הסכם ממון עורך דין אשר יסייע לכם לעשות זאת הטובה ביותר, עליכם לבדוק כמה שנים הוא עוסק בתחום, האם מדובר על עורך דין מקצועי ומנוסה, האם הוא בקיא בכל החוקים והתקנות הנוגעים להסכמי ממון והאם הוא עורך דין מומלץ ובעל מוניטין. חשוב לבדוק מול לקוחות של עורך הדין האם סייע להם בעריכת ההסכם בצורה הטובה ביותר.

עו"ד ונוטריון טל פרי מעל כעשור עוסק בתחום דיני המשפחה ערך מאות הסכמי ממון שבסופו של יום הבטיחו את עתידם של לקוחותיו.

כיצד בוחרים הסכם ממון עורך דין?

הסכם ממון

השאירו פרטים:

מעל עשור של ניסיון בדיני משפחה
מעל 90 אחוז נצחונות בתיקים
רגישות לצד מומחיות
התמחות בתיקי גירושין וצוואות מורכבים
יחס חם ואישי לכל לקוח
הקפדה על דיסקרטיות מוחלטת

עוד בנושא

עורך דין מזונות
עורך דין מזונות

משרד עורכי דין מוביל לענייני גירושין ומזונות ילדים עם פתרונות יצירתיים שטובת הילד היא במעלה ראשונה. עורך דין דיני מזונות בתהליך של גירושין, דנים בסוגיות

קרא עוד »
עורך דין צוואות
עורך דין צוואות

משרד עורכי דין טל פרי מביא עימו ידע ובקיאות בניסוח צוואות, ניהול צווי ירושה, התנגדות לצוואות, וקיום צוואה. עורך דין לענייני צוואה כמעט כולם מכירים

קרא עוד »
דילוג לתוכן