03-635-9687

סוגיות משפטיות בדיני המשפחה

משפחה היא מרכז החיים עבור בני אדם רבים. במקביל, משפחה – כל משפחה באשר היא – מתאפיינת גם בניגודי אינטרסים וחילוקי דעות. ישנם גם מצבים שבהם מתפתח סכסוך של ממש בין בני משפחה, ובכזה מקרה התוצאה היא חשש, לחץ ואי ודאות של ממש. עורך דין לענייני משפחה במרכז יגן על האינטרסים שלכם וגם יעזור לכם להירגע, ולשם כך חשוב לבחור באיש מקצוע בעל ניסיון וידע רלוונטיים. דיני משפחה הוא תחום המומחיות העיקרי של משרד עורכי דין טל פרי ושות', והתוצאות בהתאם.

איך עורך דין לענייני משפחה במרכז מקנה לכם שקט נפשי?

* ייעוץ בסוגיות רגישות – למשל כשאדם שוקל גירושין ורוצה להבין מהן ההשלכות של הצעד עוד לפני שהוא מקבל את ההחלטה הסופית. או לקראת עריכת צוואה כשיש חשש למאבקים משפחתיים סביב העיזבון.

* עריכת הסכמים מדויקים – ובהם הסכם ממון שמסדיר את אופן חלוקת הרכוש אם תתרחש פרידה, כך שחוק יחסי ממון בין בני זוג ינוטרל; הסכם חיים משותפים שמפרט את ההתנהלות כשחיים במתכונת של ידועים בציבור; הסכם הורות משותפת שמעגן את אופן גידול הילד המשותף גם ללא זוגיות (קונספט שהופך נפוץ יותר ויותר במרכז הארץ); וגם הסכם גירושין.

* מיצוי הזכויות באמצעות פנייה לערכאות שיפוטיות – ישנם מצבים שבהם עורך דין מומחה לדיני משפחה ימליץ על פנייה לבית משפט לענייני משפחה. בין השאר זוהי הדרך הנכונה להתנגד למימוש צוואה שפוגעת באינטרסים שלכם, להבטיח זמני שהות ומזונות ילדים שתואמים את טובתם ואת טובתכם, ועוד.

לעמוד לצדכם ברגעים המשמעותיים

מעבר לשירות המקצועי, עצם ההתמודדות עם המציאות בעזרת עורך דין לענייני משפחה במרכז, שניצב לצדכם ולמעשה עומד לרשותכם, ולא לבד, משנה לחלוטין את תמונת המצב. במשרד עורכי דין ונוטריון  טל פרי ושות' מודעים היטב לגודל האחריות שמוטלת על מי שעוסק בעניינים המשפטיים שבמערכות היחסים המשפחתיות, ומקפידים על תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט, על מקסימום השקעה כדי למצוא את הדרכים המיטביות לפתור כל בעיה, ועל נחישות רבה בביצוע כל פעולה ופעולה.

סוגיות משפטיות בדיני המשפחה

השאירו פרטים:

מעל עשור של ניסיון בדיני משפחה
מעל 90 אחוז נצחונות בתיקים
רגישות לצד מומחיות
התמחות בתיקי גירושין וצוואות מורכבים
יחס חם ואישי לכל לקוח
הקפדה על דיסקרטיות מוחלטת

עוד בנושא

עורך דין מזונות
עורך דין מזונות

משרד עורכי דין מוביל לענייני גירושין ומזונות ילדים עם פתרונות יצירתיים שטובת הילד היא במעלה ראשונה. עורך דין דיני מזונות בתהליך של גירושין, דנים בסוגיות

קרא עוד »
עורך דין צוואות
עורך דין צוואות

משרד עורכי דין טל פרי מביא עימו ידע ובקיאות בניסוח צוואות, ניהול צווי ירושה, התנגדות לצוואות, וקיום צוואה. כמעט כולם מכירים את המונח צוואה, אך

קרא עוד »
דילוג לתוכן