03-635-9687

עורך דין גירושין בתל אביב

מספר הזוגות המתגרשים ברחבי הארץ ובתל אביב  עולה משנה לשנה. הסיבות לפרידות מגוונות, אבל יש גם מכנה משותף: הצורך בקבלת עזרה מידי עורך דין גירושין בתל אביב, רצוי בעל ניסיון. משרד עורכי דין ונוטריון פרי ושות' מסייע לכל מי שפונה אליו מתוך תחושת אחריות מלאה ועל בסיס בקיאות מקצועית מעמיקה.

הדרכים שבהן פועל עורך דין גירושין בתל אביב לטובת לקוחותיו

* הגשת תביעת גירושין – תביעה אשר מוגשת לבית דין רבני במקרים שבהם בצד השני אין הסכמה לפרידה. מומלץ להתייעץ עם עורך דין מנוסה בתחום לפני הגשת תביעה כזו.

* הגשת תביעת מזונות – ניתן להגיש תביעה למזונות אישה (כל עוד לא הושלם הליך הגירושין) וכמובן תביעה למזונות ילדים. תביעות אלה מוגשות לבית משפט לענייני משפחה, אבל רק לאחר שהוגשה בקשה ליישוב סכסוך.

* איסוף מידע – על-פי החוק, הנכסים המשותפים נחלקים שווה בשווה בין בני הזוג. אם הצד השני מנסה להסתיר או להבריח נכסים, התוצאה תהיה כמובן פגיעה משמעותית בזכויות שלכם. עורך דין מיומן יודע איך לפעול כדי לסכל את הפגיעה.

* עריכת הסכם גירושין – כשישנה הסכמה רחבה, ניתן לייצר את המציאות הרצויה גם ללא תביעה. יחד עם זאת חשוב מאוד להעלות על הכתב את כל הסיכומים, ולוודא שהמסמך מדויק ולא פותח פתח לאי הבנות או פרשנויות שונות בעתיד. עוד כדאי לדעת שהסכמי גירושין מחייבים קבלת אישור מערכאה שיפוטית.

תוכנית פעולה מדויקת ומותאמת אישית אליכם

במשרד עורכי דין ונוטריון פרי ושות' מבצעים כל צעד במסגרת הליך גירושין רק לאחר גיבוש תוכנית פעולה מקיפה, ובעיקר מותאמת אישית לאדם שפנה לעזרת עורך דין גירושין בתל אביב. האסטרטגיה הנכונה מבטיחה את מימוש כל האינטרסים החשובים עבורכם, כמו גם הגנה על טובת הילדים (כשיש כאלה, כמובן). בניית תוכנית עבודה מדויקת גם מקצרת את פרק הזמן עד להשלמת כל ההליכים הנדרשים, כך שתוכלו לצאת לדרך חדשה בחייכם בזמן קצר ככל האפשר. צוות המשרד מתנהל בזמינות גבוהה ומקפיד על שירות בגובה העיניים, כולל הסברים ברורים לגבי כל צעד וכל בחירה, כך שתוכלו לקבל את ההחלטות המיטביות בכל נקודת זמן.

עורך דין מומלץ לגירושין

השאירו פרטים:

מעל עשור של ניסיון בדיני משפחה
מעל 90 אחוז נצחונות בתיקים
רגישות לצד מומחיות
התמחות בתיקי גירושין וצוואות מורכבים
יחס חם ואישי לכל לקוח
הקפדה על דיסקרטיות מוחלטת

עוד בנושא

עורך דין מזונות
עורך דין מזונות

משרד עורכי דין מוביל לענייני גירושין ומזונות ילדים עם פתרונות יצירתיים שטובת הילד היא במעלה ראשונה. עורך דין דיני מזונות בתהליך של גירושין, דנים בסוגיות

קרא עוד »
עורך דין צוואות
עורך דין צוואות

משרד עורכי דין טל פרי מביא עימו ידע ובקיאות בניסוח צוואות, ניהול צווי ירושה, התנגדות לצוואות, וקיום צוואה. כמעט כולם מכירים את המונח צוואה, אך

קרא עוד »
דילוג לתוכן