03-635-9687

עורך דין צוואות

משרד עורכי דין טל פרי מביא עימו ידע ובקיאות בניסוח צוואות, ניהול צווי ירושה, התנגדות לצוואות, וקיום צוואה.

עורך דין לענייני צוואה

כמעט כולם מכירים את המונח צוואה, אך לא כולם יודעים כיצד עורכים אותה, כיצד היא תוגדר כצוואה חוקית והאם באמת חייבים עורך דין לענייני צוואה בכדי לערוך צוואה או שאין חובה לבחור בו וניתן לערוך צוואה באופן עצמאי. חשוב להבין כי עריכת צוואה איננה עניין של מה בכך, על אף שניתן לערוך אותה באופן עצמאי, הרי שלא תמיד כדאי לעשות זאת שכן, המטרה שהיא שלאחר שהאדם עוזב את העולם הצוואה תצא לפועל בדיוק כפי שהוא רצה ושלא תהיה אפשרות לערער עליה ועל כן, חשוב מאוד לערוך אותה בצורה חוקית. בכדי לערוך צוואה בצורה חוקית כדאי לבחור עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום ענייני צוואות שיסייע לאדם לכתוב את הצוואה בצורה נכונה שלב אחר שלב.

לא מעט אנשים אינם רוצים להתעסק בחייהם בעניינים הנוגעים למוות. יחד עם זאת, חשוב מאוד להבין כי אם הם לא יכתבו צוואה, הרי שלאחר מותם, הרכוש שלהם יתחלק בין היורשים החוקיים שלהם בהתאם לחוק. כלומר, לא הם אלה שיחליטו כיצד הרכוש שהם הותירו אחריהם יתחלק, אלא הדבר יתבצע על פי דיני צוואות וירושות. ישנם אנשים שרוצים בעצמם להחליט כיצד הרכוש שלהם יחולק ובין מי בדיוק הוא יחולק ועל כן, הם צריכים לכתוב צוואה. צוואה היא מסמך משפטי אשר בו האדם למעשה מורה מה הוא רוצה שיעשה ברכוש שלו לאחר מותו. כמובן שצריך לערוך את הצוואה בהתאם לחוקים והדינים הרלוונטיים על מנת שהיא תקבל את התוקף הרלוונטי ועל כן, אין ספק שחשוב מאוד לבחור בשירותיו של עורך דין לענייני צוואה המומחה בתחום על מנת שיסייע לאדם לערוך את צוואתו בהתאם לכל הדינים והחוקים העומדים על הפרק, כך שכל ערעור על הצוואה בבוא העת לא יהיה רלוונטי.

חשוב מאוד לבחור עורך דין לענייני צוואה בצורה הטובה ביותר. הקפידו לבחור עורך דין שיש לו ניסיון רחב היקף בעריכת צוואות וותק בתחום זה. עורך דין אדיב, רגיש ומקצועי שיגלה אמפטיה לסיטואציה הלא פשוטה ויסייע לכם לערוך את הצוואה שלכם בדיוק כפי שצריך.

עורך דין לענייני צוואה

עורך דין צוואות

השאירו פרטים:

מעל עשור של ניסיון בדיני משפחה
מעל 90 אחוז נצחונות בתיקים
רגישות לצד מומחיות
התמחות בתיקי גירושין וצוואות מורכבים
יחס חם ואישי לכל לקוח
הקפדה על דיסקרטיות מוחלטת

עוד בנושא

עורך דין מזונות
עורך דין מזונות

משרד עורכי דין מוביל לענייני גירושין ומזונות ילדים עם פתרונות יצירתיים שטובת הילד היא במעלה ראשונה. עורך דין דיני מזונות בתהליך של גירושין, דנים בסוגיות

קרא עוד »
עורך דין צוואות
עורך דין צוואות

משרד עורכי דין טל פרי מביא עימו ידע ובקיאות בניסוח צוואות, ניהול צווי ירושה, התנגדות לצוואות, וקיום צוואה. עורך דין לענייני צוואה כמעט כולם מכירים

קרא עוד »
דילוג לתוכן